Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

NK 50 km + Velodrome op Zondag (zondag 9 december 2007)

 

Uitslagen

NK 50 km
1 Geertjan Jonkman
2 Pim Ligthart
3 Arno van der Zwet
4 Raymond Kreder
5 Dennis Kreder
6 Eelke van der Wal
7 Bouke Kuiper
8 Patrick Kos
9 Aart Vierhouten
10 Andrť van Reek
11 Jorrit Walgien
12 Roy Pieters
13 Jeff Vermeulen
14 Michel Kreder
15 Tim van der Zanden
16 Dennis Smit
17 Harm Steijn
18 DamiŽn Spierings
19 Niels Pieters
20 Marco Luyten

Sprintcup
    tijd 200 m 200 m sprint keirin TOT.
1 Kim van Leemput 12.410 2 1 1 4 pt.
2 Matthijs Buchli 12.023 1 2 2 5 pt.
3 Glenn Roberts 13.125 3 3 3 9 pt.
4 Dennis van Iersel 13.227 4 4 4 12 pt.
5 Dylan Rood 13.242 5 5 6 16 pt.
6 Dylan van der Aar 13.680 7 8 5 20 pt.
7 Daan van Delden 13.512 6 6 8 20 pt.
8 Niels van der Veeken 13.746 8 7 7 22 pt.
9 Kevin Ossendrijver 14.580 9 9 9 27 pt.

Tussenklassement Sprintcup
    Alkm. 20/11 A'dam 25/11 A'dam 9/12 Alkm. 14/12 TOT.
1 Matthijs Buchli 20 20 19   59 pt.
2 Kim van Leemput 19 19 20   57 pt.
3 Ike Groen 19 18 x   37 pt.
4 Glenn Roberts 17 17 18   52 pt.
5 Ivar Slik 15 14 x   29 pt.
6 Dylan van der Aar 12 16 15   43 pt.
7 Kevin Ossendrijver 10 12 12   34 pt.
8 Dylan Rood 16 x 16   32 pt.
9 Dennis van Iersel x 15 17   32 pt.
10 Eddo Meeken 14 x x   14 pt.
11 Niels van der Veeken x 13 13   26 pt.
12 Daan van Delden 13 x 14   27 pt.
12 Kevin Snijder 11 x x   11 pt.
  Sean Martens x x x   0 pt.
  Jasper van Noort x x x   0 pt.
  Nick Zuiderwind x x x   0 pt.

Velodrome op Zondag: Groep 2 (Jeugd Cat.7-1993 / Nwl.J-1992 / Nwl.M-1991,1992 / Jun.V-1990)
Omnium (3 onderdelen)
1 Amy Pieters 1 2 1 4 pt.
2 Lotte van Hoek 2 1 2 5 pt.
3 Ashley Spierings 5 3 3 11 pt.
4 Barbara de Ridder 4 5 4 13 pt.
5 Sylvie Haakman 3 6 8 17 pt.
6 Winanda Spoor 8 4 7 19 pt.
7 Agnieta Francke 7 7 5 19 pt.
8 Sanne Verhart 6 8 8 20 pt.
9 Dewi Asselman 9 9 9 27 pt.

Velodrome op Zondag: Groep 3 (Nwl-1991 / Junioren-1990 / Jun.Vrouwen-1989 / Vrouwen)
Omnium (3 onderdelen)
1 Youri Havik 2 3 2 7 pt.
2 Michael Vingerling 1 2 5 8 pt.
3 Jesper Asselman 4 1 4 9 pt.
4 Peter Koning 6 4 1 11 pt.
5 Christian Kos 3 7 3 13 pt.
6 Yorick Bos 11 5 6 22 pt.
7 Sander Kreder 5 6 12 23 pt.
8 Erick Tol 7 10 7 24 pt.
9 Mike Bond 8 9 8 25 pt.
10 Mitch Verzaal 10 8 9 27 pt.
11 Bas van Delden 9 11 10 30 pt.
12 Danny Stam 12 17 11 40 pt.
13 Pierre Rijninks 13 12 16 41 pt.
14 Agnes Ronner 17 13 13 43 pt.
14 Ilona Meiring 15 14 14 43 pt.
16 Rick Overwijk 14 15 17 46 pt.
17 Tom van der Meer 16 16 15 47 pt.

Stayeren: Kampioenschap van Amsterdam
1 Ronald Schur Jan Jonker
2 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
3 Klaas van 't Veer Jerry Arendsen
4 Leo Adegeest Paul Preijer
5 Tim Preijer Bert Preijer