Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

NK Derny (zondag 6 december 2009)

 

Uitslagen

NK DERNY

1e serie
1 Bob Stöpler Sam Mooij
2 Dennis Kreder Ron Zijlaard
3 Yoeri Havik Cees Stam
4 Christian Kos René Kos
5 Tjarco Cuppens Ab Kleijer

2e serie
1 Raymond Kreder Joop Zijlaard
2 Patrick Kos Willem Fack
3 Dennis Smit Peter Steijn
4 Bram Imming Gerd Steijn
5 Erick Tol Mathijs van Bon
6 Niels van Otterloo Fred Buitenhuis

FINALE
1 Raymond Kreder Joop Zijlaard
2 Yoeri Havik Cees Stam
3 Patrick Kos Willem Fack
4 Bob Stöpler Sam Mooij
5 Dennis Kreder Ron Zijlaard
ng Dennis Smit Peter Steijn
ng Christian Kos René Kos
ng Bram Imming Gerd Steijn

Velodrome Derny Bokaal (masters)
1 Tom Schouten Joop Zijlaard
2 Edwin Vrauwdeunt Ron Zijlaard
3 Rini Boogerd René Kos
4 Frank Nijssen Sam Mooij
5 Marco van de Hulst Peter Steijn
6 Joop van Vliet Cees Stam
ng René Guijt Co Oele

omnium nieuwelingen
1 Timon van Reek 4 1 1 1 7 pt.
2 Tim van der Made 1 8 3 2 14 pt.
3 Stefan Kreder 2 2 5 5 14 pt.
4 Paul Rooij 3 5 4 4 16 pt.
5 Julian Spierings 6 3 7 3 19 pt.
6 Dylan Ossendrijver 5 6 2 7 20 pt.
7 Romy Adegeest (m) 8 4 6 6 24 pt.
8 Yannick Schurwanz 7 7 8 8 38 pt.


 
 

Programma
10.30 Mannen Derny's Kwal., 1e serie, 15 km. (=75 rnd.)
10.55 Mannen Derny's Kwal., 2e serie, 15 km. (=75 rnd.)
11.20 Omlijsting Nieuwelingen Omnium Scratch 40 ronden
        Leiderskoers 30 ronden
        Afvalkoers
        Puntenkoers 40 rnd 4 klass.
12.30 Mannen Derny's warming-up
13.00 Masters Derny's Velodrome Derny Bokaal (75 ronden)
13.25 Mannen Derny's Finale 1 t/m 8, 40 km. (=200 ronden)
14.20 Mannen Derny's Huldiging NK

Indeling kwalificaties

1e serie
7 Dennis Kreder Ron Zijlaard
2 Don Duizings  
13 Tim van der Zanden  
1 Tjarco Cuppens  
11 Bob Stöpler Sam Mooij
5 Christian Kos René Kos
3 Yoeri Havik Cees Stam

2e serie
12 Erick Tol  
10 Dennis Smit Peter Steijn
8 Raymond Kreder Joop Zijlaard
4 Bram Imming  
6 Patrick Kos Willem Fack
9 Niels van Otterloo Fred Buitenhuis

deelnemers Velodrome Derny Bokaal
1 Rini Boogerd Joop Zijlaard
2 René Guijt  
3 Marco van de Hulst  
4 Frank Nijssen  
5 Tom Schouten Cees Stam
6 Joop van Vliet  
7 Edwin Vrauwdeunt Ron Zijlaard

Toegang: € 2,50; kinderen t/m 14 jaar onder begeleiding gratis.