Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 12 november 2006)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd cat.1-4)
Omnium
1 Bart-Jan de Vink
2 Stefan Kreder
3 Marco van Santé
4 Wouter de Vink (Winnaar Cat. 1 & 2)
5 Jaan van Berkel
6 Ilse Miltenburg
7 Whitney Paumen
8 Axel Martens
9 Arjan Arentsen

Groep 1 (jeugd cat.5 en 6)
Omnium
1 Jan Willem Welter
2 Joost van den Burgt
3 Dominique van Santen
4 Sean Martens
5 Silvie Haakman

Groep 2 (Jeugd Cat. 7 / Nwl / Nwl meisjes / Jun. Vrouwen)
Omnium
1 Bart Harmsen
2 Davey Jansen
3 Nicole Pieters
4 Sanne Bosman
5 Nancy van den Burgt
6 Birgit Laurijssen

Groep 3 (Junioren / Elite Vrouwen)
Omnium
1 Erick Tol
2 Wesley Kreder
3 Bas van Delden
4 Danny Arentsen
5 Mark Heemskerk
6 Sander Kreder

Groep 4 (2e Jrs Jun. / Beloften / Amateurs A / Elite)
Omnium
1 Michel Kreder
2 Niels Pieters
3 Gerd Steijn
4 Dennis Kreder
5 Raymond Kreder
6 Arno van der Zwet
7 Harm Steijn
8 Richard Kruithof
9 Rob van der Ham
10 Edwin van Kley

Stayeren
1e manche (20 km)
1 Tim van der Zanden Cees Stam tijd: 21:50
2 Patrick Kops Willem Fack  
3 Reinier Honig Sam Mooy  
4 Tim Preijer Bert Preijer op 1 ronde
5 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn op 2 ronden
6 Leo Adegeest Peter Steijn op 3 ronden
7 Klaas 't Veer Jan Jonker op 4 ronden
2e manche (20 km)
1 Reinier Honig Sam Mooy tijd: 20:05
2 Tim van der Zanden Cees Stam  
3 Patrick Kops Willem Fack  
4 Tim Preijer Bert Preijer op 2 ronden
5 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn op 5 ronden
6 Leo Adegeest Peter Steijn op 5 ronden
7 Klaas 't Veer Jan Jonker op 7 ronden
TOTAALSTAND
1 Tim van der Zanden Cees Stam  
2 Reinier Honig Sam Mooy  
3 Patrick Kops Willem Fack  
4 Tim Preijer Bert Preijer  
5 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn  
6 Leo Adegeest Peter Steijn  
7 Klaas 't Veer Jan Jonker