Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 26 november 2006)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd cat.3-4)
Omnium (4 onderdelen)
1 Stefan Kreder 8 pt.
2 Wouter de Vink 14 pt.
3 Ilse Miltenburg 15 pt.
4 Marco van Santen 18 pt.
5 Whitney Paumen 18 pt.
6 Yannick Schurwanz 21 pt.
7 Jaan van Berkel 24 pt.
8 Daisy Rodenburg 26 pt.

Groep 1 (jeugd cat.5 en 6)
Omnium (4 onderdelen)
1 Kim van Leemput 4 pt.
2 Jan Willem Welter 9 pt.
3 Dennis van Iersel 11 pt.
4 Silvie Haakman 16 pt.
5 Kicky Kessler 20 pt.
6 Amber Adegeest 24 pt.

Groep 2 (Jeugd Cat. 7 / Nwl / Nwl meisjes / Jun. Vrouwen)
Omnium (4 onderdelen)
1 Nicole Pieters 8 pt.
2 Kelly Markus 9 pt.
3 Davey Jansen 10 pt.
4 Andre van Plateringen 13 pt.
5 Dominique van Santen 20 pt.

Groep 3 (Junioren / Elite Vrouwen)
Omnium (4 onderdelen)
1 Nick Stopler 7 pt.
2 Barry Markus 16 pt.
3 Jeffrey Kuipers 18 pt.
4 Sander van Iersel 18 pt.
5 Marijn de Kock 23 pt.
6 Bart Harmsen 25 pt.
7 Wesley Kreder 28 pt.
8 Gert-Jan van Immerzeel 30 pt.
9 Glen Foubert 31 pt.
10 Bas van Delden 43 pt.
11 Danny Arentsen 45 pt.
12 Sander Kreder 48 pt.
13 Mitch Verzaal 50 pt.
14 Nina Kessler 55 pt.

Groep 4 (2e Jrs Jun. / Beloften / Amateurs A / Elite)
Omnium (4 onderdelen)
1 Michel Kreder 5 pt.
2 Raymond Kreder 12 pt.
3 Niels Pieters 14 pt.
4 Arno van der Zwet 15 pt.
5 Maas van Beek 22 pt.
6 Jorrit Walgien 22 pt.
7 Willy Heeneman 27 pt.
8 Tristan Oele 28 pt.
9 Rob v/d Ham 37 pt.
10 Edwin v/d Kleij 40 pt.

Stayeren
1 Tim van der Zanden Cees Stam tijd: ?
2 Tim Preijer Bert Preijer  
3 Iwan Neijzing Jan Jonker op 1 ronde
4 Paul Preijer Peter Steijn op 3 ronden
5 Klaas 't Veer Sam Mooij op 3 ronden
6 Leo Adegeest Jerry Arentsen op 10 ronden