Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 10 december 2006)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd cat.3-4)
Omnium
1 Yannick Schurwanz
2 Marco van Santen
3 Bart-Jan de Vink
4 Arjan Arentsen
5 Jaan van Berkel

Groep 1 (jeugd cat.5 en 6)
Omnium
1 Dennis van Iersel
2 Joost v/d Burg
3 Silvie Haakman
4 Amber Adegeest
5 Kicky Kessler

Groep 2 (Jeugd Cat. 7 / Nwl / Nwl meisjes / Jun. Vrouwen)
Omnium
1 Mark Heemskerk
2 Nicole Pieters
3 Andre van Plateringen
4 Davey Jansen
5 Amy Pieters
6 Melvin van Zijl
7 Richard Lamens
8 Nick Zuidewind
9 Birgit Laurijsssen
10 Dominique van Santen
11 Ilona de Hartog

Groep 3 (Junioren / Elite Vrouwen)
Omnium
1 Michael Vingerling
2 Nick Stopler
3 Marijn de Kock
4 Bob Stopler
5 Roy Pieters
6 Bart Harmsen
7 Wesley Kreder
8 Jeffrey Kuipers
9 Sander van Iersel
10 Peter Koning
11 Erick Tol
12 Bouke Kuiper
13 Christian Kos
14 Bas van Delden
15 Jonathan Eijssens
16 Leon Commandeur
17 Yorick Bos
18 Roxanne Knetemann
19 Elise van Hage
20 Mitch Verzaal
21 Sander Kreder
22 Ilona Meiring
23 Nina Kessler
24 Chantal Blaak
25 Anne Eversdijk
26 Martine van Herreberg
27 Martijn Olsthoorn
28 Samantha van Steenis
29 Anneloes Stoelwinder
30 Anouk Ligthart

Groep 4 (2e Jrs Jun. / Beloften / Amateurs A / Elite)
Omnium
1 Niels Pieters
2 Arno van der Zwet
3 Dennis Kreder
4 Reinier Honig
5 Patrick Kos
6 Harm Steijn
7 Martin Plateringen
8 Tristan Oele
9 Rob van der Ham
10 Rob van der Ham
11 Pieter Scheerens
12 Ivar Peetoom
13 Robert Heemskerk

Stayeren: GROTE PRIJS VAN AMSTERDAM
1e serie
1 Patrick Kops Willem Fack
2 Reinier Honig Sam Mooij
3 Christian Passenheim Jan Jonker
4 Paul Preijer Peter Steijn
5 Leo Adegeest Dick Hoogentoorn
6 Klaas van 't Veer Jerry Arentsen
2e serie
1 Tim van der Zanden Cees Stam
2 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
3 Tim Preijer Bert Preijer
4 Patrick Besteman Sam Mooy
5 James Hollander Jan Jonker
6 Jacek Kruska Carsten Kirchner
kleine finale (plaats 7-12)
1 Patrick Besteman Sam Mooy
2 Paul Preijer Peter Steijn
3 Leo Adegeest Dick Hoogentoorn
4 James Hollander Jan Jonker
5 Klaas van 't Veer Jerry Arentsen
6 Jacek Kruska Carsten Kirchner
FINALE
1 Tim van der Zanden Cees Stam
2 Patrick Kops Willem Fack
3 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
4 Tim Preijer Bert Preijer
5 Reinier Honig Sam Mooij
6 Christian Passenheim Jan Jonker