Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 28 januari 2007)

Ochtend der Naastenliefde

Behalve het gebruikelijke programma van Velodrome op Zondag stond vandaag de "Ochtend der Naastenliefde" op het affiche. Oud-renners gingen als vanouds in een koppelkoers van een half uur de strijd met elkaar aan.

(foto's: zie bf-one.com)

 
 

Uitslagen

Koppelkoers
1 Rik Moorman Albert Harren
2 Edwin Vrauwdeunt Jacco Tettelaar
3 Tommy Post Marcel van der Vliet
4 Peter Grootegoed William de Wolf
5 Frank Nijssen Huub de Vries
6 Erik Bos Richard Plugge
7 Leo Adegeest Peter Hellemons
8 Rini Boogerd Ton Vrolijk
9 Joop Floor Rob Rabe

Groep 1 (jeugd cat.5 en 6)
Omnium
1 Jochum Buchener 8 p.
2 Ilse Miltenburg 10 p.
3 Bart-Jan de Vink 12 p.
4 Jaan van Berkel 17 p.
5 Yanick Schurwanz 20 p.

Groep 1 (Jeugd Cat. 7)
Omnium
1 Silvie Haakman 4 p.
2 Kevin Ossendrijver 9 p.
3 Kevin Snijder 11 p.
4 Amber Droog 16 p.

Groep 2 (Nwl jongens/meisjes / Jun. Vrouwen)
Omnium
1 Eric Tol 5 p.
2 Mark Heemskerk 7 p.
3 Danny Arentsen 12 p.
4 Sanne Bosman 18 p.
5 Jan van Vliet 18 p.

 

Groepsindeling

Het wedstrijdprogramma wordt 's morgens opgemaakt n.a.v. het aantal deelnemers per groep
 
Groep 1 Jeugd 1997 en 1998
Groep 1 Jeugd 1995 en 1996
Groep 1 Jeugd 1993 en 1994
 
Groep 2 Jeugd cat. 7 - 1992
  Nieuwelingen Meisjes 1990-1991
  1e Jaars Nieuwelingen 1991
  1e Jaars Junior Vrouwen 1989
 
Groep 3 2e jaars Nieuwelingen 1990
  2e Jaars Junioren Vrouwen 1988
  1e Jaars Junioren 1989
  Vrouwen
 
Groep 4 2e jaars Junioren 1988
  Beloften
  Amateurs-A
  Elite-Mannen