Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 4 november 2007)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd 12-13 jaar, 1995-1994)
Omnium (4 onderdelen)
1 Jan-Willem Welter 1 1 1 1 4 pt.
2 Silvie Haakman 2 2 2 2 8 pt.
3 Nike Beckeringh 5 4 3 3 15 pt.
4 Amber Andegeest 3 5 5 5 18 pt.
5 Esther Farber 6 6 4 4 20 pt.
6 Stefan Kreder 4 3 6 x x

Groep 2 (Jeugd Cat. 7-1993 / Nwl jongens-1992 / Nwl meisjes-1991,1992 / Jun. Vrouwen-1990)
Omnium (3 onderdelen)
1 Matthijs Buchly 1 1 2 4 pt.
2 Dennis Looij 2 2 1 5 pt.
3 Dilan van der Aar 3 3 3 9 pt.
4 Kelly Markus 4 4 4 12 pt.
5 Kicky Kessler 5 5 5 15 pt.

Groep 3 + 4 (Nwl-1991 / Junioren-1990 / Jun.Vrouwen-1989 + groep 4)
Omnium (4 onderdelen)
1 Barry Markus 2 1 2 7 12 pt.
2 Raymond Kreder 1 2 1 8 12 pt.
3 Wesley Kreder 4 3 3 6 16 pt.
4 Marco Luyten 3 4 9 1 17 pt.
5 Harm Steijn 5 5 6 3 19 pt.
6 Gerd Steijn 6 9 4 2 21 pt.
7 Sander Kreder 8 8 5 4 25 pt.
8 Martin van Plateringen 10 6 8 5 29 pt.
9 Yorick Bos 7 10 7 9 33 pt.
7 Christian Kos 9 7 10 10 36 pt.

Stayeren
1e manche
1 Tim van der Zanden Cees Stam
2 Ronald Schur Jan Jonker
3 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
4 Tim Preijer Bert Preijer
5 Klaas 't Veer V. Arends
6 Leo Adegeest Peter Steijn
2e manche
1 Tim van der Zanden Cees Stam
2 Ronald Schur Jan Jonker
3 Klaas 't Veer V. Arends
4 Tim Preijer Bert Preijer
5 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
6 Leo Adegeest Peter Steijn
TOTAALSTAND
1 Tim van der Zanden Cees Stam
2 Ronald Schur Jan Jonker
3 Tim Preijer Bert Preijer
4 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
5 Klaas 't Veer V. Arends
6 Leo Adegeest Peter Steijn