Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 25 november 2007)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd 8-9 jaar)
1 Maikel Zijlaard 17.96 5 5 5 4 19 pt.

Groep 1 (jeugd 10-11 jaar)
1 Julian Spierings 15.61 1 3 2 1 7 pt.
2 Youri van Ierssel 15.49 2 2 1 3 8 pt.
3 Marc Bolhoven 16.16 4 4 3 2 13 pt.
4 Stefan Kreder 15.30 3 1 4 5 13 pt.

Groep 1 (jeugd 12-13 jaar)
1 Jan-Willem Welter 13.69 1 1 2 1 5 pt.
2 Andre Looij 14.71 3 2 1 4 10 pt.
3 Jochum Buchener 15.43 2 4 4 2 12 pt.
4 Silvie Haakman 12.91 4 3 3 3 13 pt.
5 Michael Groeneveld 14.13 5 5 6 5 21 pt.
6 Maarten vd Veeken 16.97 6 6 5 6 23 pt.

Groep 2 (Jeugd Cat.7-1993 / Nwl.J-1992 / Nwl.M-1991,1992 / Jun.V-1990)
Omnium (3 onderdelen)
1 Dennis Looij 12.512 1 1 1 3 pt.
2 Ashley Spierings 14.336 2 2 2 6 pt.
3 Dewi Asselman 16.086 3 3 3 9 pt.

Groep 3 (Nwl-1991 / Junioren-1990 / Jun.Vrouwen-1989)
1 Wesley Kreder 3 1 2 2 8 pt.
2 Bram Imming 4 4 5 1 14 pt.
3 Jesper Asselman 6 2 1 5 14 pt.
4 Andre v Plateringen 2 6 6 4 18 pt.
5 Christian Kos 1 3 7 7 18 pt.
6 Dex Groen 5 7 4 3 19 pt.
7 Sander Kreder 7 5 3 6 21 pt.
8 Ilona Meiring 8 8 8 8 32 pt.
9 Anneloes Stoelwinder 9 9 9 9 36 pt.
10 Marieke van Nek 10 10 10 10 40 pt.
11 Anoek Ligthart 11 11 11 11 44 pt.

Groep 4 (Jun-1989 / Belofte / Elite-Man / Amateurs A)
1 Michel Kreder 1 1 3 1 6 pt.
2 Raymond Kreder 2 2 1 2 7 pt.
3 Dennis Kreder 3 6 5 4 18 pt.
4 Reinier Honig 5 5 2 6 18 pt.
5 Damien Spierings 4 3 7 7 21 pt.
6 Andre van Reek 12 4 4 3 23 pt.
7 Kevin Sluimer 6 7 9 9 31 pt.
8 Marco Luijten 7 9 8 8 32 pt.
9 Martin van Plateringen 9 11 10 5 35 pt.
10 Vincent Weening 10 8 6 11 35 pt.
11 Maas van Beek 8 10 12 12 42 pt.
12 Michel Toonen 11 12 11 10 44 pt.

Sprinters
1 Matthijs Buchli 12.246 1 1 3 5 pt.
2 Kim van Leemput 12.465 2 2 1 5 pt.
3 Ike Groen 12.684 3 3 2 8 pt.
4 Glenn Roberts 13.367 5 5 4 14 pt.
5 Dylan van der Aar 14.039 8 4 5 17 pt.
6 Dennis van Iersel 12.477 6 6 6 18 pt.
7 Ivar Slik 13.199 4 7 7 18 pt.
8 Niels van der Veeken 13.727 7 8 8 23 pt.
9 Kevin Ossendrijver 14.633 9 9 9 27 pt.
  Daan van Delden afgezegd x
  Sean Martens niet op komen dagen x
  Eddo Meeken niet op komen dagen x
  Jasper van Noort niet op komen dagen x
  Dylan Rood niet op komen dagen x
  Kevin Snijder niet op komen dagen x
  Nick Zuidenwind niet op komen dagen x

Stayeren
(140 ronden)
1 Tim van der Zanden Cees Stam
2 Ronald Schur Jan Jonker
3 Iwan Neijzing Dick Hoogentoorn
4 Klaas 't Veer Jerry Arends
5 Tim Preijer Bert Preijer
6 Leo Adegeest Paul Preijer