Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 27 januari 2008)

 

Uitslagen Ochtend der Naastenliefde

Rit in lijn
1 Hans Lap
2 Pieter van Vloet
3 Leo Adegeest
4 Rini Boogerd
5 Tommy Post
6 Wout Cevat
7 Joop van Vliet
8 Rik Moorman
9 Edwin Vrauwdeunt
10 Harold Knebel

Derny, 1e reeks
1 Rini Boogerd Herman Bakker
2 Rik Moorman Dirk Hogentoorn
3 Leo Adegeest Gerard Buying
4 Hans Lap Co Oele
5 Pieter van Vloet Harry Borst

Derny, 2e reeks
1 Wout Cevat Herman Bakker
2 Edwin Vrauwdeunt Carolien v Herrikhuyzen
3 Joop van Vliet Co Oele
4 Tommy Post Dirk Hogentoorn
5 Harold Knebel Harry Borst

Derny, kleine finale
1 Hans Lap Co Oele
2 Pieter van Vloet Harry Borst
3 Tommy Post Dirk Hogentoorn
4 Harold Knebel Gerard Buying

Derny, GROTE FINALE
1 Rini Boogerd Herman Bakker
2 Edwin Vrauwdeunt Carolien v Herrikhuyzen
3 Rik Moorman Dirk Hogentoorn
4 Leo Adegeest Gerard Buying
5 Joop van Vliet Co Oele
6 Wout Cevat Harry Borst

Baanrecords
Vandaag ook twee geslaagde aanvallen op baanrecords voor Masters 50+:
500 m staand vertrek Maas van Beek 36.256 sec
1000 m staand vertrek Maas van Beek 1 min 10.986 sec

Uitslagen Velodrome op Zondag

Groep 1 (jeugd 8-9 jaar, 2000-1999)
1 Ryan Ruijmgaard 3 3 3 3 12 pt.

Groep 1 (jeugd 10-11 jaar, 1998-1997)
1 Yentl Ruijmgaard 1 2 1 2 6 pt.
2 Lars van de Berg 2 1 2 1 6 pt.

Groep 1 (jeugd 12-13 jaar, 1996-1995)
1 Youri van Iersel 3 1 2 1 7 pt.
2 Kevin Bink 2 2 1 5 10 pt.
3 Yannick Schurwanz 1 3 5 3 12 pt.
4 Maarten van der Veeken 4 4 3 4 15 pt.
5 Amber Adegeest 5 5 6 2 18 pt.
6 Romy Adegeest 6 6 4 6 22 pt.

Groep 2 (Cat.7-1994, Nwl.J & M-1992,1993)
1 Dennis van Iersel 1 1 1 3 pt.
2 Jochem Buchener 2 2 2 6 pt.
3 Niels van der Veeken 3 5 3 11 pt.
4 Bart Spel 4 3 4 11 pt.
5 Lucas Eenhoorn 5 4 5 14 pt.
6 Dylan Dijkzeul 6 6 6 18 pt.

Groep 3 (Junioren, Elite-Vrouwen)
1 Mark Heemskerk 1 1 2 4 pt.
2 Bart Harmsen 3 2 1 6 pt.
3 Tom van der Meer 4 4 4 12 pt.
4 Dennis Mogelin 5 7 7 19 pt.

Groep 4 (Belofte/Elite/Amat.A-B-C)
1 Vincent Weening 2 3 3 8 pt.
2 Marco Smelter 6 6 5 17 pt.
3 Herman de Jong 7 5 6 18 pt.