Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 9 november 2008)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd 8-9 jaar. 2000-1999)
1 Maikel Zijlaard 1 1 1 1 4 pt.
2 Ryan Ruijmgaard 2 2 3 2 9 pt.
3 Bob Markus 3 4 2 5 14 pt.
4 Dion Scholenaar 4 5 4 3 16 pt.
5 Kiki Bakker 5 5 5 4 19 pt.

Groep 1 (jeugd 10-11 jaar. 1998-1997)
1 Wouter de Vink 1 1 1 1 4 pt.
2 Yentl Ruijmgaard 2 2 2 4 10 pt.
3 Jeffrey Meeuwissen 4 4 3 3 14 pt.
4 Marco Muyderman 3 3 4 5 15 pt.
5 Chelsea van Dongen 5 5 5 6 21 pt.
6 Kjell Adegeest ng 6 6 2 14 pt.

Groep 1 (jeugd 12-13 jaar; 1996-1995) & Groep 2
1 Nicky Zijlaard 2 1 2 1 6 pt.
2 Sam Oomen 1 2 1 2 6 pt.
3 Youri van Ierssel 3 3 4 6 16 pt.
4 Julien Spierings 5 6 3 5 19 pt.
5 Stefan Kreder 4 7 5 4 20 pt.
6 Arjan Arentsen 7 4 7 7 25 pt.
7 Eline Hoppezak 8 9 6 3 26 pt.
8 Maarten vd Veeken 6 5 8 9 28 pt.
9 Martijn Admiraal 9 8 9 8 34 pt.

Groep 2
1 Andre Looij 1 4 4 4 13 pt.
2 Dennis van Ierssel 2 5 8 5 20 pt.
3 Thijs Leygraaf 3 2 10 6 21 pt.
4 Martijn Tusveld 5 12 3 2 22 pt.
5 Jan Willem Welter 4 10 1 7 22 pt.
6 Jochum Buchener 7 8 7 3 25 pt.
7 Dennis Looij 6 1 14 8 29 pt.
8 Ricardo van Dongen 12 3 11 9 35 pt.
9 Leon Hofman 14 22 2 1 39 pt.
10 Niels vd Veeken 10 6 9 15 40 pt.
11 Joost vd Burg 8 15 6 12 41 pt.
12 Emiel de Greef 9 20 5 10 44 pt.
13 Ymke Stegink 13 7 14 16 50 pt.
14 Bjorn van Steehoven 16 13 14 14 57 pt.
15 Jasper van Noort 17 16 14 13 60 pt.
16 Jason van Dalen 20 11 14 17 62 pt.
17 Taco vd Hoorn 15 18 13 18 64 pt.
18 Tim Rodenburg 11 19 14 20 64 pt.
19 Chloe Spier 18 14 14 22 68 pt.
20 Kevin Bink 21 17 14 23 75 pt.
21 Romy Bakker 22 21 14 19 76 pt.
22 Dylan Dijkzeul 19 23 14 21 77 pt.
ng Kay Kistemaker ng 9 13 11 33 pt.

Groep 3
1 Richard Lamens 1 3 3 1 8 pt.
2 Mark Heemskerk 4 1 1 3 9 pt.
3 Bart Harmsen 2 2 4 2 10 pt.
4 Daan Olivier 3 4 2 4 13 pt.

Groep 4
1 Jeff Vermeulen 1 2 1 1 5 pt.
2 Kevin Sluimer 4 1 4 2 11 pt.
3 Patrick Kos 2 3 3 4 12 pt.
4 Tim vd Zanden 8 8 2 3 21 pt.
5 Sander van Ierssel 3 10 5 6 24 pt.
6 Christian Bosch 5 6 6 7 24 pt.
7 Marco Luijten 7 5 7 8 27 pt.
8 Emiel Kleijn 6 4 9 9 28 pt.
ng Tristan Oele ng 7 8 5 20 pt.
ng Robert Spoek ng 9 10 10 29 pt.

Stayeren Grote Prijs Telegraaf (150 ronden)
1 Tim vd Zanden Cees Stam
2 Bob Stopler Jan Jonker
3 Klaas v 't Veer Jerry Arentsen
4 Tim Preijer Bert Preijer
5 Paul Preijer Dick Hogetoorn
6 Leo Adegeest Peter Steyn