Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 16 november 2008)

 

Uitslagen

Groep 1 (jeugd 8-9 jaar. 2000-1999)
1 Vincent Hoppezak 1 2 2 1 6 pt.
2 Maikel Zijlaard 2 1 1 2 6 pt.
3 Ryan Ruijmgaard 3 3 6 3 15 pt.
4 Marijn v d Berg 4 4 3 4 15 pt.
5 Bob Markus 6 5 4 5 20 pt.
6 Dion Scholenaar 5 6 5 6 22 pt.

Groep 1 (jeugd 10-11 jaar. 1998-1997)
1 Yentl Ruijmgaard 1 2 1 1 5 pt.
2 Lars v d Berg 2 1 2 2 7 pt.
3 Jeffrey Meeuwissen 4 3 3 4 14 pt.
4 Marco Muyderman 3 4 5 3 15 pt.
5 Enzo Hilhorst 5 5 4 5 19 pt.
6 Timo Miltenburg 7 6 7 6 26 pt.
7 Kjell Adegeest 6 7 6 7 26 pt.

Groep 1 (jeugd 12-13 jaar; 1996-1995)
1 Nini Honigh 1 1 3 3 8 pt.
2 Sam Oomen 2 3 2 2 9 pt.
3 Nicky Zijlaard 3 2 5 1 11 pt.
4 Youri van Ierssel 5 4 4 4 17 pt.
5 Julien Spierings 8 6 1 6 21 pt.
6 Ilse Miltenburg 4 5 9 5 23 pt.
7 Lisette v Bergenhenegouwen 6 8 6 8 28 pt.
8 Ganaelle Reynaert (BelgiŽ) 11 9 7 10 37 pt.
9 Stefan Kreder 12 7 14 7 40 pt.
10 Yannick Schurwanz 7 10 10 14 41 pt.
11 Jordi Vrancken (BelgiŽ) 9 11 11 11 42 pt.
12 Martijn Admiraal 13 13 13 9 48 pt.
13 Romy Adegeest 15 16 12 12 55 pt.
14 Arjan Arentsen 14 14 15 15 58 pt.
15 Jaimy van Os 16 15 16 13 60 pt.
ng Eline Hoppezak 10 17 8 ng 35 pt.
ng Whitney Paumen 17 ng ng ng 17 pt.

Groep 2 en 3
1 Kim van Leemput 2 1 2 5 10 pt.
2 Andre Looij 7 2 3 3 15 pt.
3 Leon Hofman 1 6 1 13 21 pt.
4 Dennis Looij 4 12 6 1 23 pt.
5 Thijs Leygraaff 3 3 4 17 27 pt.
6 Martijn Tusveld 10 5 7 9 31 pt.
7 Dennis van Ierssel 6 14 12 4 36 pt.
8 Joost v d Burg 8 16 5 17 46 pt.
9 Nathaly van Westdonk 5 13 11 17 46 pt.
10 Niels vd Veeken 12 10 15 10 47 pt.
11 Emiel de Greef 11 8 18 11 48 pt.
12 Ilona Meiring 13 7 12 17 49 pt.
13 Kay Kistemaker 9 17 16 7 49 pt.
14 Martine v d Herberg 23 4 8 16 51 pt.
15 Dominique v Santen 14 7 17 17 55 pt.
16 Taco v d Hoorn 20 25 10 2 57 pt.
17 Kelly Markus 19 11 14 14 58 pt.
18 Sylvie Haakman 4 19 21 17 61 pt.
19 Jasper v Noort 18 18 9 17 62 pt.
20 Kicky Kessler 22 9 20 17 68 pt.
21 Dylan Dijkzeul 16 24 24 6 70 pt.
22 Jan Willem van Schip 15 23 19 17 74 pt.
23 Kevin Bink 17 22 22 15 76 pt.
24 Tim Rodenburg 25 15 25 17 82 pt.
25 Jason van Dalen 24 21 23 17 85 pt.
26 Mandy Adrichem 26 20 26 17 89 pt.

Groep 4
1 Barry Markus 2 2 2 2 8 pt.
2 Raymon Kreder 1 1 5 4 11 pt.
3 Jesper Asselman 9 6 1 3 19 pt.
4 Mark Heemskerk 7 5 7 1 20 pt.
5 Damien Spierings 3 8 9 16 36 pt.
6 Richard Lamens 8 3 17 9 37 pt.
7 Willy Heeneman 10 9 4 15 38 pt.
8 Kevin Sluimer 6 7 8 17 38 pt.
9 Christian Kos 14 15 6 5 40 pt.
10 Sander Kreder 17 4 3 18 42 pt.
11 Dennis Kreder 4 11 15 14 44 pt.
12 Daan Olivier 11 10 16 8 45 pt.
13 Wesley Kreder 5 14 13 13 45 pt.
14 Tristan Oele 12 12 12 11 47 pt.
15 Maas van Beek 15 16 10 6 47 pt.
16 Danny Stam 13 14 11 10 48 pt.
17 Emiel Kleijn 18 13 14 12 57 pt.
18 Robert Spoek 19 13 19 10 61 pt.
19 Anargyros Kollaras (Greece) 16 12 18 19 65 pt.

 
De uitslagen zijn na bekend gemaakt te zijn iets aangepast aangezien er in eerste instantie een verkeerde volgorde was doorgegeven waardoor een verkeerde stand was ontstaan.

Stayeren Grote Prijs Telegraaf (150 ronden)
1 Tim vd Zanden Cees Stam
2 Bob Stopler Jan Jonker
3 Stefan Stenekes Jerry Arentsen
4 Tim Preijer Bert Preijer
5 Paul Preijer Dick Hogetoorn
6 Leo Adegeest Peter Steyn
(meer foto's via www.eyesonbikes.nl)