Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland

 
 
Velodrome | Dé overdekte wielerbaan van Nederland
   

 
    Baanwielrennen  
    Introductie  
    Trainingen  
    Rooster  
    Dernytraining  
    Vrije training  
    Clinics  
    Voorwaarden en Tarieven  
    Wat je nodig hebt  
    FAQ  
    Contact en Nieuwsbrief  
    Baanreglement  
    Baanrecords  
    Uitslagen  
    Evenementen  
    Introductie  
    Mogelijkheden  
    Technische gegevens  

 
   
   
   
 
 

Velodrome op Zondag (zondag 17 januari 2010)

 

Uitslagen

Jeugd cat. 1-2
    400 m scr 400 pnt  
1 Emma Boogaard 19.40 1 1 2 4 pt.
2 Sophia Arends 20.36 2 2 1 5 pt.

Jeugd cat. 3-4
    400 m 200 m scr 400 pnt 200  
1 Maikel Zijlaard 37.84 15.94 1 1 3 1 6 pt.
2 Merel Hofman 38.11 15.95 3 3 1 2 9 pt.
3 Marijn van den Berg 38.06 16.19 4 2 4 3 13 pt.
4 Brian Ruijmgaard 39.66 16.83 2 4 2 5 13 pt.
5 Maaike Boogaard 39.80 16.82 5 5 5 4 19 pt.
6 Thomas Arends 40.34 17.25 7 7 7 7 28 pt.
7 Nick Groot 40.07 16.86 10 6 10 6 32 pt.
8 Bob Markus 41.80 17.75 6 10 6 10 32 pt.
9 Alexander Rooij 40.55 17.38 9 8 8 8 33 pt.
10 Dion Schoolenaar 41.30 17.72 8 9 9 9 35 pt.

Jeugd cat. 5-6-7
    400 m 200 m scr 400 pnt 200  
1 Youri van Ierssel 32.74 13.67 2 1 2 1 6 pt.
2 Roy Dofferhoff 34.22 14.25 1 2 3 3 9 pt.
3 Martijn Admiraal 34.45 14.21 3 3 4 2 12 pt.
4 Bianca Lust 34.78 14.56 4 4 1 4 13 pt.
5 Michael Groot 35.81 14.66 6 6 6 5 23 pt.
6 Jaimy van Oss 38.46 15.06 5 13 5 6 29 pt.
7 Lars van den Berg 35.80 15.37 7 5 14 7 33 pt.
8 Nils Eekhof 36.66 15.88 10 8 8 10 36 pt.
9 Yentl Ruijmgaard 36.45 15.83 11 7 11 8 37 pt.
10 Enzo Hilhorst 37.08 15.85 12 9 13 9 43 pt.
11 Timo Miltenburg 37.34 16.05 9 10 15 11 45 pt.
12 Jeffrey Meeuwissen 37.85 16.11 18 11 7 12 48 pt.
13 Timo Schot 38.31 16.50 8 12 16 15 51 pt.
14 Oscar van Wijk 38.75 16.28 14 15 9 14 52 pt.
15 Marco Muijderman 38.58 16.27 15 14 12 13 54 pt.
16 Daan Markus 39.86 16.86 16 16 10 16 58 pt.

Nieuwelingen j & m
    400 m 200 m scr 400 pnt 200  
1 Jeffrey Groot 31.25 13.34 3 1 1 2 7 pt.
2 Tim van der Made 31.75 13.35 7 3 3 3 16 pt.
3 Timon van Reek 31.84 13.40 8 4 2 4 18 pt.
4 Nicky Zijlaard 32.48 13.59 1 6 5 6 18 pt.
5 Paul Rooij 31.72 13.23 12 2 7 1 22 pt.
6 Daisy Rodenburg 32.66 13.47 12 8 4 5 29 pt.
7 Ted Berger 32.28 13.72 2 5 16 8 31 pt.
8 Sam Oomen 32.89 13.80 6 10 6 10 32 pt.
9 Sylvie Haakman 33.48 13.64 5 13 8 7 33 pt.
10 Yannick Schurwanz 32.56 13.78 9 7 11 9 36 pt.
11 Anouk Rijff 33.84 14.22 4 15 10 15 44 pt.
12 Kevin Bink 33.12 14.29 12 11 9 16 48 pt.
13 Lisette van Bergenhenegouwe 32.80 13.85 12 9 18 11 50 pt.
14 Geertjan van Rooij 33.80 14.14 12 14 17 13 56 pt.
15 Nico van Eeden 33.38 14.17 16 12 14 14 56 pt.
16 Job Lutjens 38.53 15.65 10 18 12 18 58 pt.
17 Thijs Bon 37.56 13.93 17 17 15 12 61 pt.
18 Marcel van Beers 34.67 14.52 18 16 13 17 64 pt.

Junioren en elite vrouwen en amateurs
    400 m 200 m scr 400 pnt 200  
1 Carlo Kop 31.00 12.65 2 3 2 1 8 pt.
2 Dennis van Iersel 30.69 12.83 1 1 4 3 9 pt.
3 Brian Lust 31.78 12.72 3 4 1 2 10 pt.
4 Niels van der Veeken 32.67 13.76 4 5 3 5 17 pt.
5 Rene Borst 33.66 13.04 5 6 5 4 20 pt.
6 Nils van 't Hoenderdaal 30.78 14.07 6 2 6 6 20 pt.
(foto's met dank aan Herman Pruisken)